Twój koszyk jest pusty

Zapraszamy do sklepu

SG Lublin1Oferujemy certyfikowaną żywność ekologiczną, naturalne produkty powstające u lokalnych wytwórców staropolskimi metodami naturalnymi oraz specjalistyczne produkty żywnościowe stosowane do diet leczniczych i rehabilitacyjnych.
Produkty oferowane w naszych sklepach pochodzą tylko od producentów wytwarzających żywność w czystym i bezpiecznym środowisku bez zastosowania nawozów sztucznych i syntetycznych środków ochrony roślin, antybiotyków, hormonów wzrostu i genetycznie modyfikowanych organizmów (GMO).
Zachęcamy do stosowania na co dzień zdrowej żywności z jak najmniejszą ilością niezdrowych tłuszczów zwierzęcych i cukrów, na rzecz produktów wysokiej jakości wytwarzanych naturalnymi metodami bez „polepszaczy" i konserwantów. Zachęcamy również do amatorskiego uprawiania sportu i stosowania zdrowych diet, które zmniejszą lub eliminują ryzyko wystąpienia wielu chorób cywilizacyjnych takich jak: alergie, choroby nowotworowe, krążenia, układu pokarmowego, krwiotwórczego. W naszych sklepach zawsze możecie liczyć na miłą i kompetentną obsługę.
Zapraszamy serdecznie. Znajdź nas również na Facebook'u

Rzeszów

facebook-icon

Lublin

facebook-icon

Zaloguj się lub załóż nowe konto

Masz konto Facebook?

Możesz go użyć aby zalogować się na naszej stronie.

fb iconZaloguj się na Facebooku

Zaloguj się

or Anuluj